Aktualnie dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Inżynier Jakości

Zakres obowiązków:

- Opracowanie i nadzór nad dokumentacją jakościową;

- Definiowanie wymagań jakościowych dla komponentów;

- Rozwiązywanie problemów jakościowych w procesie oraz w wyrobie gotowym;

- Ocena i nadzór nad procesem zatwierdzania komponentów do produkcji;

- Reprezentowanie firmy u klientów w sprawach jakościowych;

- Uczestnictwo w audytach wewnętrznych i zewnętrznych;

- Przeprowadzanie szkoleń z zakresu jakości produkcji w toku i wyrobu gotowego.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne;

- Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;

- Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych i statystycznych;

- Znajomość procesów zatwierdzania części do produkcji (PPAP, VDA);

- Umiejętność pracy w środowisku projektowym;

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

- Bardzo dobra organizacja pracy własnej;

- Komunikatywność, samodzielność i kreatywność;

- Gotowość do wyjazdów służbowych.

Nasz Klient oferuje:

- Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku;

- Przejrzystą ścieżkę kariery;

- Udział w międzynarodowych projektach;

- Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet przywilejów pozapłacowych.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego Katarzyna Kordoń, moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy (np. telefon, email), stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego Katarzyna Kordoń, w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości dostępu do moich danych osobowych i ich aktualizacji oraz możliwości usunięcia lub ograniczenia przetworzenia. Obowiązek informacyjny o RODO w linku