Aktualnie dla naszego Klienta z branży lotniczej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. celnych

Zadania:

- Organizowanie odpraw celnych w przywozie i wywozie

- Dokonywanie zgłoszeń celnych w procedurach uproszczonych (współpraca z agencją celną)

- Tworzenie dokumentacji WZ i fakturowanie

- Współpraca z jednostkami wewnętrznymi firmy (magazyn, sekcja wysyłek, zakupy, dział finansowy)

- Bezpośredni kontakt z firmami spedycyjnymi (organizacja transportu) i Urzędem Celnym

Wymagania:

- Uprawnienia agenta celnego

- Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

- Wykształcenie wyższe

- Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną konwersację

- Biegła znajomość obsługi pakietu Microsoft Office

Warunki :

1. Stanowisko podlega bezpośrednio pod KIEROWNIK BIURA ZAKUPÓW I ODPRAW CELNYCH,

4. Oferujemy :

Pakiet Socjalny :

- Premia uznaniowa comiesięczna do 5% wynagrodzenia

- Dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”

- Paczki świąteczne

- Dofinansowanie 50% do karty multisport

5. Praca biurowa , bardzo sporadyczne wyjazdy - szkolenia , ewentualne wyjścia do Urzędu Celnego

6. Praca w oddziale w Rzeszowie

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego Katarzyna Kordoń, moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy (np. telefon, email), stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego Katarzyna Kordoń, w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości dostępu do moich danych osobowych i ich aktualizacji oraz możliwości usunięcia lub ograniczenia przetworzenia. Obowiązek informacyjny o RODO w linku http://www.kkselekt.com/aktualnosci/ustawa_rodo_dane_osobowe/