Aktualnie dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Inżynier Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: okolice Rzeszowa

Główne zadania:

  • Planowanie i wykonanie konserwacji prewencyjnej i zapobiegawczej maszyn produkcyjnych i instalacji w zakładzie;
  • Nadzór nad magazynem części zamiennych i części eksploatacyjnych;
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną parku maszynowego;
  • Modyfikacje rysunkowe części - weryfikacja nowych dostawców;
  • Weryfikacja przyczyn awarii i przestoi maszyn;
  • Przygotowanie zleceń zakupowych;
  • Obsługa kontraktów z zewnętrznymi spółkami doradczymi w zakresie konserwacji mechanicznej i elektrycznej;
  • Sprawdzanie poprawności prowadzenia archiwum przeprowadzonych prac na maszynach i instalacjach;
  • Nadzór nad archiwizacją danych z maszyn produkcyjnych;
  • Współpraca z działem technologicznym przy rozwiązywaniu problemów technicznych z maszynami.

Wymagania i umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Inżyniera Utrzymania Ruchu lub pokrewnym w firmie produkcyjnej;
  • Znajomość zasad TPM;
  • Wiedza z pneumatyki, mechaniki, automatyki i elektroniki;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość obsługi komputera – MS Office: Power Point, Word, Excel, e-mail, Internet;
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację;
  • Nastawienie na realizację powierzonych obowiązków.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilną i ciekawą pracę pełną wyzwań;
  • Dostęp do nowoczesnych technologii;
  • Możliwość nieustannego rozwoju z szerokim, pakietem szkoleń;
  • Bogaty zakres świadczeń dodatkowych;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.