Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Procesu

Miejsce pracy: okolice Rzeszowa

Zadania:

• Wdrażanie działań doskonalących na rzecz optymalizacji procesów;

• Wsparcie produkcji w rozwiązywaniu problemów, definicji TPM, SMED;

• Planowanie i dokumentowanie procesów, zgodnie ze standardami (np. APQP oraz TS 16949);

• Optymalizacja zdolności procesu dla charakterystyk specjalnych poprzez efektywne

zastosowanie technik statystycznych oraz szkolenia produkcyjne;

• Określanie i wdrożenie wymagań ergonomii dla projektowanych stanowisk pracy;

• Wdrażanie nowych zaawansowanych technologii produkcji, uruchomienia linii produkcyjnych;

• Udział w implementacji zmian inżynieryjnych, wykonywanie testów i weryfikacja wykonalności;

• Szacowanie kosztów produkcji do wycen projektów.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne: inż. mechanik, inż. elektryk, inż. automatyk, inż.

procesów produkcyjnych/przemysłowych lub pokrewne;

• Znajomość geometrii rysunkowej oraz wymiarowania;

• Umiejętność komunikacji i pracy w zespole;

• Język angielski na poziomie dobrym;

• Umiejętności organizacyjne, planowania pracy i ustalania priorytetów;

• Praktyczna wiedza dotycząca wdrażania i dokumentowania seryjnych procesów produkcyjnych;

• Znajomość narzędzi ciągłego doskonalenia, badania oraz oceny zdolności procesu;

• Umiejętność stosowania technik analizy przyczyny powstania wad/niezgodności i rozwiązywania problemów;

• Znajomość filozofii i technik Lean Manufacturing oraz ergonomii pracy;

• Znajomość aplikacji biurowych;

• Znajomość systemów klasy MES;

• Umiejętność programowania systemów wizyjnych;

• Doświadczenie z zakresu procesów montażu i testowania wyrobu gotowego lub z zakresu obróbki skrawaniem;

• Wiedza techniczna i doświadczenie w zakresie procesów skręcania, programowania sterowników PLC lub procesów spawania oraz programowania i obsługi maszyn CNC (toczącychszlifujących) będzie dodatkowym atutem.

Klient oferuje:

• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny;

• Pracę w międzynarodowym środowisku;

• Możliwość rozwoju zawodowego.