Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej w związku z nową inwestycją poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Jakości

Podstawowe obowiązki i zadania:

-Ustalanie kryteriów akceptacji produktu;

-Szkolenie pracowników pod kątem jakości produktu oraz zgodności z procedurami jakościowymi;

-Przeprowadzanie kontroli wymiarowej i badania funkcjonalności wyrobu;

-Monitorowanie rezultatów jakościowych produkcji;

-Sprawdzanie zgodności procesu i produktu na podstawie planów;

-Opracowywanie raportów i zestawień jakościowych;

-Przygotowywanie dokumentacji jakościowej;

-Przeprowadzanie działań korygująco – zapobiegawczych oraz nadzór nad ich realizacją;

-Stały kontakt z klientem zagranicznym;

-Współpraca przy tworzeniu FMEA, 8D, Action Plan oraz procesu „flow”

Wymagania:

-Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (wymóg konieczny);

-Dobra znajomość języka angielskiego;

-Mile widziana znajomość narzędzi jakościowych: FMEA, 8D, pareto;

-Umiejętność posługiwania się MS Excel, Word;

-Doświadczenie w branży motoryzacyjnej

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Aplikacje zawierające CV w języku polskim i angielskim prosimy przesłać na podany poniżej adres e-mail, wpisując w temacie wiadomości nr. referencyjny stanowiska.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego Katarzyna Kordoń, moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy (np. telefon, email), stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego Katarzyna Kordoń, w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości dostępu do moich danych osobowych i ich aktualizacji oraz możliwości usunięcia lub ograniczenia przetworzenia. Obowiązek informacyjny o RODO w linku http://www.kkselekt.com/aktualnosci/ustawa_rodo_dane_osobowe/