Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko: 

Specjalista w Dziale Logistyki

Miejsce pracy: Rzeszów


Obowiązki i odpowiedzialność:

-•tworzenie planów dostaw komponentów produkcyjnych oraz monitorowanie ich wykonania

-•dbanie o prawidłowe funkcjonowanie strategii transportowej firmy

-•zarządzanie poziomem zapasów

-•bieżący kontakt z dostawcami

-•ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji strategii przedsiębiorstwa

-•czynna praca przy doskonaleniu procesów logistycznych firmy


Wymagania:

-•min 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej

-•wykształcenie wyższe (ekonomiczne, logistyka)

-•znajomość systemów klasy ERP/ MRP

-•bardzo dobra znajomość języka angielskiego

-•znajomość środowiska SAP będzie dodatkowym atutem

-•inicjatywa i samodzielność w działaniu

-•zaangażowanie i rzetelność

-•komunikatywność

-•umiejętność pracy w zespole

.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego Katarzyna Kordoń, moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy (np. telefon, email), stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego Katarzyna Kordoń, w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości dostępu do moich danych osobowych i ich aktualizacji oraz możliwości usunięcia lub ograniczenia przetworzenia. Obowiązek informacyjny o RODO w linku http://www.kkselekt.com/aktualnosci/ustawa_rodo_dane_osobowe/