Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów

Lokalizacja: okolice Rybnika

Obowiązki:

-realizacja procesu zakupów, prowadzenie rejestru ofert

-kontakt z kontrahentem w całym procesie realizacji zakupów;

-śledzenie bieżących stanów magazynowych w zakresie asortymentu, za którego zakup jest odpowiedzialny

-weryfikacja warunków handlowych ofert składanych przez kontrahentów

-dążenie do obniżenia kosztów zakupu z zachowaniem jakości dostarczanych materiałów i komponentów

-weryfikacja listy dostawców oraz poddostawców

-ścisła współpraca z Działem Produkcji

Wymagania:

-wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne

-doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku

-znajomość zagadnień zakupowych i procesu negocjacji

-wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

-umiejętność pracy w stresie, dyspozycyjność

-samodzielność w działaniu,

-kreatywność, innowacyjność,

-paktyczna znajomość systemu SAP bądź innego programu klasy ERP

-dobra znajomość języka angielskiego,

-znajomość języka niemieckiego będzie atutem

-bardzo dobra umiejętność obsługi programu Excel

Oferujemy:

-zakres obowiązków umożliwiający rozwój i poszerzanie wiedzy

-uczestnictwo w szkoleniach

-pracę w międzynarodowym i dynamicznym zespole

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny w j. polskim lub angielskim prosimy przesłać przez przycisk Aplikuj.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia procesów rekrutacji i selekcji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662) realizowanych przez K&K SELEKT Centrum Doradztwa Personalnego oraz przez inne podmioty z nim powiązane.”