Dla naszego Partnera, międzynarodowej firmy z branży Automotive w bezpośrednich okolicach Rzeszowa, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

METROLOG

Metrolog jest odpowiedzialny za dostarczenie zleceniodawcy możliwie najdokładniejszych wyników pomiaru wskazanych cech, uzyskanych przy użyciu właściwej metody pomiarowej w określonym czasie. Do obowiązków osoby na w/w stanowisku należeć będzie wykonywanie pomiarów cech geometrycznych komponentów produkcyjnych i dostarczanych przez dostawców, jak również pomiarów zleconych przez osoby zarządzające laboratorium.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub wyższe techniczne,
  • Minimum trzyletnie doświadczenie na stanowisku kontrolera jakości lub metrologa,
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w programowaniu i pomiarach CMM na maszynach ZEISS z oprogramowaniem CALYPSO jako warunek konieczny,
  • Znajomość metodologii pomiarów klasycznymi przyrządami pomiarowymi.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • Umiejętność interpretacji odchyłek geometrycznych,
  • Umiejętność analitycznego myślenia (analizy wpływu niezgodności wymiarowych na funkcjonalność komponentu),
  • Umiejętność doboru właściwych metod pomiaru,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A2/B1 jest wymagany,
  • Znajomość środowiska SAP będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:

  • Pomiary cech geometrycznych komponentów metodami klasycznymi i automatycznymi,
  • Programowanie maszyn pomiarowych CMM Zeiss,
  • Badanie cech geometrycznych powierzchni,
  • Szacowanie niepewności pomiarowych dla wykorzystywanych metod,
  • Raportowanie wyników pomiarów do zleceniodawców,
  • Analiza wpływu niezgodności na funkcjonalność komponentu,
  • Badanie cech wytrzymałościowych komponentów,
  • Archiwizacja raportów pomiarowych,
  • Wykonywanie analiz SPC.

Oferujemy:

  • Stabilną i ciekawą pracę pełną wyzwań
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Możliwość nieustannego rozwoju z szerokim, pakietem szkoleń
  • Bogaty zakres świadczeń dodatkowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie