Aktualnie dla naszego Partnera, międzynarodowej firmy o zasięgu globalnym z branży motoryzacyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Inżynier Jakości Laboratorium

Obowiązki:

  • Zapewnienie i rozwój dostępności technik i środków pomiarowych w ramach Laboratorium,
  • Tworzenie wymogów jakościowych dla nowych procesów / produktów,
  • Ustalanie strategii pomiarowych, zatwierdzanie oraz tworzenie programów na maszynach pomiarowych,
  • Koordynowanie procesu wzorcowania urządzeń i narzędzi dostępnych w laboratorium pomiarowym,
  • Koordynowanie procesu i przygotowywanie dokumentacji PPAP,
  • Ocenę wyrobu gotowego dotyczącą jego zgodności z wymaganiami Klienta,
  • Prowadzenie analiz jakościowych oraz problematyki dotyczącej klientów i dostawców,
  • Weryfikację i analizę bieżących problemów jakościowych,
  • Wsparcie realizacji zmian seryjnych i konsultację w ramach zmian projektowych,
  • Analizę zwrotów gwarancyjnych,
  • Zarządzanie i akceptację wskaźników i kosztów gwarancyjnych,
  • Raportowanie wyników analiz oraz planów działań wewnątrz firmy,
  • Komunikację oraz współpracę z innymi działami, celem zapewnienia spełnienia wymagań Klienta oraz wymagań firmy.

Wymagane kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Znajomość metrologii użytkowej i zasad DG&T,
  • Znajomość narzędzi jakościowych R&R, MSA, SPC,
  • Znajomość systemu SAP oraz MiniTAB lub pokrewne,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, ustalania priorytetów,
  • Znajomość norm ISO 9001, IATF 16949 oraz VDA

Nasz Partner oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny,
  • Możliwość dalszego rozwoju,
  • Udział w ciekawych projektach,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Styczność z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i organizacyjnymi.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego Katarzyna Kordoń, danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy (np. telefon, email), stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego Katarzyna Kordoń w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.