K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego www.kkselekt.com

Od 2000 roku pracujemy dla największych korporacji międzynarodowych oraz wiodących firmy na rynku polskim i zagranicznym z różnych sektorów gospodarki. Specjalizujemy się w rekrutacji "Direct Search" inżynierów, specjalistów oraz kadry menadżerskiej dla firm produkcyjnych, inwestycji start-up i greenfield.

Firma konsultingowa o międzynarodowycm zasięgu i ugruntowanej pozycji na rynku, w związku z rozwojem i wdrażaniem nowych projektów outsourcingu u klientów poszukuje kandydata/ tki na stanowisko:

Recruitment Consultant
Miejsce pracy: Rzeszów


Główne zadania:

- Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych,

- Poszukiwanie odpowiednich kandydatów z różnych źródłach bazowych,
- Selekcja i wybór kandydatów według wymagań Klienta,
- Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych,
- Tworzenie raportów dla Klientów,
- Zarządzanie kontaktami z Klientami i Kandydatami,


Wymagania:

- Doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych,

- Umiejętność budowania relacji z Klientami i Kandydatami,

- Wykształcenie wyższe,
- Bardzo dobra, zaawansowana znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Samodzielność, kreatywność,
- Umiejętność organizacji pracy, elastyczność,


Oferujemy:

- Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym otoczeniu zawodowym,

- Szkolenia branżowe i integracyjne,
- Miłą i otwartą atmosferę w młodym zespole,
- Delegacje biznesowe w kraju i za granicą.

.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego Katarzyna Kordoń, moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy (np. telefon, email), stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego Katarzyna Kordoń, w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości dostępu do moich danych osobowych i ich aktualizacji oraz możliwości usunięcia lub ograniczenia przetworzenia. Obowiązek informacyjny o RODO w linku http://www.kkselekt.com/aktualnosci/ustawa_rodo_dane_osobowe/