Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DEVELOPMENT ENGINEER FOR EXHAUST SYSTEM (HOT END)


Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za:
- prowadzenie od strony technicznej jednego lub kilku projektów w obszarze rozwoju systemów oczyszczania spalin do samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, maszyn rolniczych i budowlanych, oraz statków (katalizatory, filtry cząstek stałych, układy redukcji NOx)

- zapewnienie terminowej realizacji zadań w poszczególnych etapach projektu zgodnie z wymaganiami klienta oraz przyjętymi standardami

- analizę wykonalności opracowywanej części układu wylotowego spalin

- planowanie zasobów

- śledzenie budżetu w projekcie

- współpracę z klientem

- planowanie i nadzór nad testami

- wspieranie procesów produkcyjnych


Wymagania stawiane Kandydatom:
- wykształcenie wyższe z zakresu mechaniki i budowy maszyn, automatyki i robotyki, energetyki, eksploatacji pojazdów samochodowych lub kierunków pokrewnych

- doświadczenie na stanowisku inżyniera rozwoju i/lub konstruktora w przemyśle (dużym atutem będzie doświadczenie z pracy w firmie z branży motoryzacyjnej)

- wiedza teoretyczna i praktyczna dotycząca zagadnień technicznych (mechanika techniczna, materiałoznawstwo)

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego

- wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne, samodzielność

- znajomość rysunku technicznego

- znajomość procesów produkcyjnych i produkcji seryjnej


Oferujemy:
- stabilną pracę w prężnie działającym koncernie na objętym stanowisku

- szeroki zakres obowiązków umożliwiający rozwój

- uczestnictwo w szkoleniach        

.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego Katarzyna Kordoń, moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy (np. telefon, email), stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego Katarzyna Kordoń, w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości dostępu do moich danych osobowych i ich aktualizacji oraz możliwości usunięcia lub ograniczenia przetworzenia. Obowiązek informacyjny o RODO w linku http://www.kkselekt.com/aktualnosci/ustawa_rodo_dane_osobowe/