K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego/ Human Resources Consulting -www.kkselekt.com

Od 2000r. jesteśmy partnerem HR dla największych międzynarodowych korporacji przemysłowych oraz wiodących firm w Polsce i za granicą. Specjalizujemy się w rekrutacji "direct search" i rekomendacji kadry menedżerskiej, inżynierów, specjalistów dla firm produkcyjnych, usługowych, nowych inwestycji oraz projektów greenfield.

.

Dla naszego Partnera – międzynarodowej firmy z branży lotniczej, w związku z jej intensywnym rozwojem, poszukujemy kandydatów do na stanowisko Quality Assurance Improvement Engineer

.

Chcesz rozwijać się w jednej z największych firm lotniczych na świecie, masz doświadczenie w branży aerospace i jesteś mobilny?
Zapraszamy, prześlij CV.

.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w obszarze MRO w branży lotniczej;
  • Wykształcenie techniczne i znajomość rysunku technicznego;
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego;
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych oraz myślenia analitycznego i koncepcyjnego;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

.

Nasz Partner oferuje:

  • Pracę przy projektach w międzynarodowym środowisku dla znanych producentów z branży lotniczej i linii lotniczych;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i posiadanych kompetencji;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia.

.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego Katarzyna Kordoń, moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy (np. telefon, email), stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego Katarzyna Kordoń, w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości dostępu do moich danych osobowych i ich aktualizacji oraz możliwości usunięcia lub ograniczenia przetworzenia. Obowiązek informacyjny o RODO w linku http://www.kkselekt.com/aktualnosci/ustawa_rodo_dane_osobowe/