Dla naszego klienta, renomowanej firmy produkcyjnej, dostawcy dla międzynarodowych firm lotniczych i motoryzacyjnych, w związku z rozwojem firmy , poszukujemy kandydata na stanowisko:

Business and Production Development Manager - Wiceprezes Zarządu

Zakres obowiązków:

  • współzarządzanie zakładem produkcyjnym;
  • kształtowanie skutecznej strategii sprzedażowej spółki i jej realizacja;
  • pozyskiwanie nowych klientów;
  • nawiązywanie i podtrzymywanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami;
  • negocjowanie umów handlowych;
  • ocena i rozwój nowych możliwości sprzedażowych dla usług oferowanych przez firmę;
  • inicjowanie i koordynowanie działań w celu zwiększenia potencjału na nowych, a także istniejących już rynkach;
  • analiza rynku i działań konkurencji;
  • realizacja celów i zadań wyznaczonych dla spółki w danym roku obrotowym;
  • zarządzanie podległym zespołem managerów i pracowników w szczególności zespołem ds. marketingu i sprzedaży;
  • dbanie o utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy;
  • tworzenie strategii rozwoju zakładu i rocznych planów budżetowych;
  • przygotowywanie cyklicznych raportów z planowanych działań oraz sprawozdań z ich realizacji;

Od kandydatów wymagamy:

  • doświadczenia związanego z szeroko pojętą technologią produkcji części i zespołów kompozytowych dla lotnictwa, kolejnictwa, wyrobów specjalnych;
  • wykształcenia wyższego kierunkowego z zakresu mechanika, materiałoznawstwo, organizacja produkcji, ekonomia lub podobne zapewniające możliwość merytorycznego wsparcia personelu;
  • umiejętności prowadzenia negocjacji;
  • wysokiej kultury osobistej;
  • min. dobrej znajomości j. angielskiego;
  • umiejętności budowania relacji i wysokich zdolności interpersonalnych;

Nasz Partner oferuje:

  • planowaną sukcesję na stanowisko Prezesa Zarządu;
  • współudział w tworzeniu planów rozwojowych spółki;
  • samochód służbowy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli:

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości dostępu do moich danych osobowych i ich aktualizacji oraz możliwości usunięcia lub ograniczenia przetworzenia. Obowiązek informacyjny o RODO w linku