Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy motoryzacyjnej w bezpośrednich okolicach Rzeszowa poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko Menedżer Zakupów

Celem stanowiska jest współtworzenie właściwej polityki zakupowej, która wspiera wszelkie działania biznesowe mające za zadanie realizację celów strategicznych fabryki.

Obowiązki i odpowiedzialność:

  • Zarządzanie całą bazą dostawców komponentów podstawowych-produkcyjnych, pomocniczych i nieprodukcyjnych, oraz maszyn i urządzeń wraz z zamówieniami zakupu.
  • Negocjowanie cen i warunków dostaw zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.
  • Ciągłe poszukiwanie nowych źródeł dostaw.
  • Sporządzanie i negocjowanie długoterminowych umów handlowych o współpracy ze strategicznymi kontrahentami.
  • Sporządzanie budżetu zakupów produkcyjnych na dany rok.
  • Sporządzanie i uaktualnianie procedur zakupowych.
  • Nadzorowanie pracy podległych pracowników.
  • Przeprowadzanie auditów jakości i procesu u strategicznych dostawców wraz z SQE.
  • Badanie rynku, cen, kursów walut, oraz śledzenie przepisów prawno – handlowych.
  • Współpraca z działami zakupów w innych lokalizacjach firmy
  • Miesięczne sporządzanie raportów dla kierownictwa firmy.

Wymagania i umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe; preferowane ekonomiczne.
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale Zakupów, preferowane w firmie motoryzacyjnej
  • Preferowane doświadczenie w międzynarodowym środowisku produkcyjnym
  • Udokumentowane sukcesy w obszarze tworzenia polityki zakupowej i zarządzania bazami dostawców, doborze dostawców na rynku krajowym i zagranicznym
  • Praktyczna znajomość negocjacji poparta wynikami oszczędnościowymi.
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Doświadczenie we współpracy i kierowaniu zespołem.
  • Zorientowanie na rezultaty i wyniki biznesowe.
  • Umiejętność tworzenia polityki zakupowej w tym budżetu.
  • Obsługa komputera,
  • prawo jazdy kat. B.
  • Biegła znajomość j. angielskiego

Nasz klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli:

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości dostępu do moich danych osobowych i ich aktualizacji oraz możliwości usunięcia lub ograniczenia przetworzenia. Obowiązek informacyjny o RODO w linku