Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy motoryzacyjnej zajmującej się w bezpośrednich okolicach Rzeszowa, poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Brygadzista Produkcji/Production Supervisor

Główne obowiązki i odpowiedzialność:

-Zarządzanie zespołem podległych pracowników – wyznaczanie, kontrolowanie zadań

-Sprawowanie nadzoru nad produkcją i montażem

-Nadzór nad dokumentacją

-Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP

-Pomoc i motywowanie pracowników

-Kontrola na powierzonym mieniem przedsiębiorstwa

-Współpraca z kierownictwem

Wymagania i umiejętności:

-Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku lidera/brygadzisty

-Umiejętność zarządzania zespołem, motywowania pracowników, organizacji pracy

-Znajomość nowoczesnych technik spawalniczych (laserowe, MIG, MAG, inne) będzie dodatkowym atutem

-Preferowane doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży motoryzacyjnej

-Znajomość przepisów BHP

-Wykształcenie techniczne

-Język angielski w stopniu komunikatywnym

-Znajomość pakietu MS Office

Nasz Klient oferuje:

-Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

-Szkolenia

-Możliwość rozwoju zawodowego

-Atrakcyjne wynagrodzenie

-Premia roczna (uzależniona od wyników finansowych firmy)

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny w j. polskim i angielskim prosimy przesłać wraz z poniższą klauzulą: