Od 2000r. jesteśmy partnerem HR dla największych międzynarodowych korporacji przemysłowych oraz wiodących firm w Polsce i za granicą. Specjalizujemy się w rekrutacji "direct search" i rekomendacji kadry menedżerskiej, inżynierów, specjalistów dla firm produkcyjnych, usługowych, nowych inwestycji oraz projektów greenfield.

Dla naszego Partnera, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko

KIEROWNIKA PRODUKCJI

Celem stanowiska jest kompleksowe zarządzanie działem produkcji, rozbudowa zespołu produkcyjnego w celu zapewnienia realizacji planów produkcyjnych firmy.

Obowiązki:

  • Realizacja bieżących planów produkcyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem nadzorowania czasu pracy, terminowości i jakości produkcji wyrobów
  • Nadzór nad przygotowaniem i właściwym wykonaniem wyrobów
  • Nadzór nad oszczędnym i racjonalnym wykorzystaniem w pracach produkcyjnych surowców, materiałów, jak też umiejętne gospodarowanie półproduktami oraz wyrobami gotowymi
  • Organizacja i koordynowanie pracy podległego zespołu, inicjowanie i realizacja działań niezbędnych do zwiększenia mocy produkcyjnych działu
  • Monitorowanie efektywności pracy pracowników i urządzeń
  • Wdrażanie i koordynowanie procesów optymalizacyjnych, wdrożeniowych i inwestycyjnych
  • Zapewnienie właściwego przepływu informacji w ramach zespołu oraz współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowany kierunek Inżyniera Produkcji, Zarządzanie Produkcją, Technologia Produkcji, Automatyka, Budownictwo
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie ok. 7 lat w produkcji gniazdowej, jednostkowej
  • Doświadczenie w działaniu zgodne z metodą Lean Manufacturing
  • Doświadczenie w obszarze zarządzania zespołem produkcyjnym
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, ustalania priorytetów w zmiennych warunkach
  • Znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel
  • Przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego

Nasz Partner oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość awansu na stanowisko Dyrektora Produkcji
  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji, szkolenia wspierające

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego Katarzyna Kordoń, moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy (np. telefon, email), stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego Katarzyna Kordoń, w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości dostępu do moich danych osobowych i ich aktualizacji oraz możliwości usunięcia lub ograniczenia przetworzenia. Obowiązek informacyjny o RODO w linku http://www.kkselekt.com/aktualnosci/ustawa_rodo_dane_osobowe/