Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy motoryzacyjnej zajmującej się w bezpośrednich okolicach Rzeszowa, poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Quality Leader

Główne obowiązki i odpowiedzialność:

-Definiowanie celów jakościowych zakładu i monitorowanie postępów

-Zarządzanie zakładowym systemem jakości w zgodności ze standardami firmy

-Tworzenie raportów i dokumentacji jakościowej

-Wsparcie audytów wewnętrznych i zewnętrznych

-Uczestnictwo w Advanced Quality Planning

-Kontakt z klientami w kwestiach związanych z jakością

-Inne obowiązki związane z inżynierią jakościową

-Współpraca z kontrolerami jakości

Wymagania i umiejętności:

-Minimum 5 lat doświadczenia w dziale jakości w branży motoryzacyjnej lub pokrewnej

-Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub projektem

-Wykształcenie wyższe, techniczne

-Znajomość specyfikacji ISO TS 16949 lub VDA

-Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

-Samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji

-Umiejętność pracy w zespole

Nasz Kient oferuje:

-Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

-Szkolenia

-Możliwość rozwoju zawodowego

-Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy

-Premia roczna (uzależniona od wyników finansowych firmy)

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. .

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny w j. polskim i angielskim prosimy przesłać wraz z poniższą klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego Katarzyna Kordoń, moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy (np. telefon, email), stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego Katarzyna Kordoń, w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości dostępu do moich danych osobowych i ich aktualizacji oraz możliwości usunięcia lub ograniczenia przetworzenia. Obowiązek informacyjny o RODO w linku http://www.kkselekt.com/aktualnosci/ustawa_rodo_dane_osobowe/