Dla naszego klienta, firmy konsultingowej działającej w obszarze międzynarodowych projektów biznesowych

poszukujemy osoby na stanowisko:

Project Manager

Cel:

Zapewnienie pełnej i efektywnej obsługi projektów usług dla stałych i nowych klientów firmy zgodnie

z założonymi planami firmy.

Główne zadania:

- dbałość i odpowiedzialność za terminową i poprawną realizację każdego etapu projektów,

- zarządzanie pracą zespołu, motywowanie i wpieranie w trakcie realizacji projektów,

- koordynowanie procesów w trakcie realizacji projektów świadczonych usług HR, pomiędzy klientami a firmą,

- samodzielne prowadzenie projektów w wybranych etapach lub w całości,

- analiza poprawności i wdrażanie usprawnień w procesach biznesowymi w systemie IT

- wpieranie dobrych relacji biznesowych z klientami i partnerami firmy,

Wymagania:

- wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne,

- minimum 2 lata doświadczenia na podobnych stanowiskach,

- doświadczenie w zarządzaniu projektami "miekkimi",

- dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,

- umiejętność obsługi biznesowych systemów IT

- wysokie kompetencje analityczne i doskonała samoorganizacja

- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- Pracę w międzynarodowym otoczeniu zawodowym,

- Szkolenia branżowe i integracyjne,
- Miłą i otwartą atmosferę w młodym zespole,
- Delegacje krajowe i zagraniczne,

- Możliwość awansu,

Certyfikat nr: 1273