Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy o zasięgu globalnym z branży motoryzacyjnej poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Specjalista ds. zasobów ludzkich

Obowiązki:

  • Prowadzenie dokumentacji personalnej,
  • Administrowanie świadczeniami pracowniczymi,
  • Tworzenie raportów i analiz z zakresu kadrowo-płacowego,
  • Udoskonalenie, dopracowywanie i bieżący nadzór nad wszelkimi regulaminami, procedurami i instrukcjami w obszarze HR,
  • Uczestnictwo w bieżących projektach z obszaru miękkiego HR (m.in. rekrutacje, szkolenia, oceny okresowe).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze kadr i płac,
  • Znajomość technik rekrutacyjnych będzie dodatkowym atutem,
  • Komunikatywność oraz wysokie umiejętności interpersonalne,
  • Zdolność szybkiego uczenia się oraz adaptacji w nowym środowisku pracy,
  • Wysoka kultura osobista, sumienność.

Oferujemy:

  • Stabilną i ciekawą pracę pełną wyzwań,
  • Dostęp do nowoczesnych technologii,
  • Możliwość nieustannego rozwoju z szerokim pakietem szkoleń,
  • Bogaty zakres świadczeń dodatkowych.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego Katarzyna Kordoń, danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy (np. telefon, email), stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego Katarzyna Kordoń w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.