Aktualnie dla naszego Partnera, międzynarodowej firmy o zasięgu globalnym z branży lotniczej poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Zakres obowiązków:

  • Organizowanie, nadzorowanie, realizacja i kontrolowanie działalności przedsiębiorstwa związanej z ochroną środowiska,
  • Kompletowanie, aktualizowanie i upowszechnianie aktów prawnych dotyczących zagadnień ochrony środowiska
  • Kontrolowanie przestrzegania przepisów prawnych przez podległe podmioty podlegające zasięgowi działań przedsiębiorstwa,
  • Przekazywanie informacji o stanie środowiska organom państwowym i samorządowym,
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu Ochrony Środowiska,
  • Czynny udział w zewnętrznych i wewnętrznych Audytach Jakościowych oraz z zakresu Ochrony Środowiska,
  • Prowadzenie dokumentacji wynikającej z przepisów ochrony środowiska przez przedsiębiorstwa,
  • Przygotowywanie dokumentacji na potrzeby wydawania decyzji / pozwoleń związanych z ochroną środowiska,
  • Organizowanie i nadzorowanie działalności przedsiębiorstwa związanej z ochroną środowiska min. ochrona aero-sanitarna, gospodarka odpadami, gospodarka wodno-ściekowa,
  • Kontrolowanie eksploatacji urządzeń chroniących środowisko,
  • Rozpoznawanie oraz zapobieganie lub ograniczanie negatywnego oddziaływania na środowisko instalacji i urządzeń technicznych,
  • Ustalanie zgodności oddawanych do użytku obiektów i urządzeń technicznych z dokumentacją projektową i wymaganiami ochrony środowiska,
  • Kontrolowanie przestrzegania w przedsiębiorstwie przepisów ochrony środowiska w celu stwierdzenia zgodności lub niezgodności z prawnie określonymi wymaganiami w zakresie ochrony środowiska
  • Opracowywanie instrukcji eksploatacji instalacji i urządzeń chroniących środowisko

Wymagania:

  • Praktyczna wiedzy z zakresu ochrony Środowiska
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Znajomość narzędzi rozwiązywania problemów ( min. 8D)
  • Terminowość i dokładność w realizacji zadań
  • Doświadczenie w planowaniu, organizowaniu i kontroli procesu logistycznych
  • Zdolności analityczne
  • Konsekwencja w działaniu
  • Samodzielność, odpowiedzialność

Nasz Partner oferuje:

  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia w międzynarodowej firmie,
  • Dalszy rozwój zawodowy,
  • Otwartą kulturę organizacyjną,
  • Benefity pozapłacowe