Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy o zasięgu globalnym z branży lotniczej poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Kierownik Magazynu

Obowiązki:

  • Kompleksowe zarządzanie obszarem magazynu dostaw jak i magazynu wysyłkowego;
  • Całościowe zarządzanie procesami logistycznymi w przedsiębiorstwie;
  • Zarządzanie łańcuchem dostaw;
  • Optymalizacja kosztów i współtworzenie planów produkcyjnych;
  • Zapewnienie płynności dostaw;
  • Zarządzanie podległym personelem;
  • Dbanie o jakość i terminowość powierzonych zadań;
  • Nadzór i kontrola nad dokumentacją magazynową;
  • Nadzór nad infrastrukturą magazynu;
  • Przygotowanie raportów i zestawień;
  • Organizacja i doskonalenie pracy zespołu, sprawowanie nadzoru i przydzielenie zadań; podległym pracownikom, tworzenie grafików pracy;
  • Wdrażanie rozwiązań służących wzrostowi jakości oraz wydajności;
  • Bieżące rozwiązywanie problemów;
  • Prowadzenie wskaźników logistycznych oraz ich skrupulatne monitorowanie;
  • Ścisła współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy;
  • Udział w audytach zewnętrznych jak i wewnętrznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek techniczny;
  • Staż pracy na podobnym stanowisku w branży lotniczej minimum 2 lata;
  • Język angielski w stopniu zaawansowanym;
  • Język francuski mile widziany;
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing;
  • Znajomość narzędzi rozwiązywania problemów (min. 8D);
  • Umiejętność zarządzania zespołem;
  • Doświadczenie w planowaniu, organizowaniu i kontroli procesów logistycznych;
  • Terminowość i dokładność w realizacji zadań;
  • Komunikatywność oraz wysokie umiejętności interpersonalne;
  • Umiejętność kreatywnego i analitycznego myślenia oraz szybkiego podejmowania decyzji;
  • Silna motywacja i ukierunkowanie na realizację założonych celów, bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Inicjatywa, innowacyjność, samodzielność, odpowiedzialność;
  • Konsekwencja w działaniu.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Grupowe ubezpieczenie na życie;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie do karty Multisport Plus.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli:

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości dostępu do moich danych osobowych i ich aktualizacji oraz możliwości usunięcia lub ograniczenia przetworzenia. Obowiązek informacyjny o RODO w linku