Dla jednego z naszych Partnerów, międzynarodowej, renomowanej firmy z branży produkcji elektronicznej, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Supplier Quality Assurance

Opis stanowiska:

  • Jakościowy nadzór nad dostawcami komponentów,
  • Realizacja procesu reklamacji oraz nadzór nad jego skutecznością,
  • Analizowanie raportów od dostawców w celu weryfikacji skuteczności podjętych działań,
  • Auditowanie i kwalifikacja dostawców, odpowiedzialność za ich rozwój,
  • Nadzorowanie prowadzonych reklamacji w SAP oraz w portalu zewnętrznym,
  • Analiza danych dotyczących poziomu jakościowego dostawców w bieżącej produkcji oraz nowych projektach,
  • Zapewnienie skuteczności procesu reklamacyjnego,
  • Zapewnienie komunikacji jakościowej pomiędzy działami produkcyjnymi, RnD, Engineering a Dostawcą,
  • Raportowanie błędów, przygotowywanie analiz i definiowane działań,
  • Analiza danych dotyczących problemów jakościowych i wydajności procesów,
  • Poprawa wewnętrznych procesów związanych z podnoszeniem jakości i niezawodności procesów i produktów,
  • Współpraca z klientem wewnętrznym – w koncernie, w zakresie obsługi zgłoszeń reklamacyjnych,
  • Współpraca z klientem zewnętrznym – zapewnienie spełnienia wymagań klientów.

Wymagania:

  • Wykształcenie: techniczne, zarządzanie jakością, inżynieria produkcji lub pokrewne,
  • Doświadczenie zawodowe: min. 4 lata stażu pracy w przemyśle produkcyjnym: w branży elektronicznej, motoryzacyjnej lub pokrewnej, w tym min. 3 lata doświadczenia w Dziale Jakości: Zapewnienie Jakości Dostawców,
  • Doświadczenie w pracy z dostawcami, egzekwowania działań, skutecznej reakcji na reklamacje,
  • Dobra znajomość narzędzi jakościowych do współpracy klient-dostawca: m.in. Raporty 8D, Root Cause Analysis, 5Why, Pareto. Znajomość metodologii SixSigma będzie znaczącym atutem,
  • Doświadczenie w roli auditora dostawców, wewnętrznego, metod oceny i kwalifikacji dostawców, zdolności negocjacyjne,
  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym, w tym w roli auditora, znajomość języka niemieckiego preferowana, dobra znajomość j. angielskiego obowiązkowa,
  • Praktyczna znajomość normy ISO 9001:2015: w roli auditora jak i audytowanego,
  • Samodzielność, ukierunkowanie na osiąganie celów, skuteczność w działaniu,

Nasz Partner oferuje:

  • Atrakcyjną i stabilną pracę dla światowych liderów przemysłu półprzewodnikowego,
  • Możliwość aktywnego wpływu na procesy i kształtowanie zapewnienia jakości,
  • Aktywny wkład w rozwój dostawców, w tym audity dostawców,
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę.
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Benefit Multisport.