Dla naszego klienta, znanej niemieckiej firmy przemysłowej, z 15 letnim stażem działania na terenie całych Niemiec, z wyróżnieniem dla "najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw niemieckich w okresie 2011- 2014”, oraz dla jej stałych partnerów, poszukujemy kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisku:

Monter instalacji grzewczych/ sanitarnych

Miejsce pracy -Niemcy

Wymagania :

-Doświadczenie w pracy w dziedzinie konstrukcji metalowych

-Dyplom kierunkowej szkoły zawodowej lub świadectwo kursu w zawodzie ślusarza

-Umiejętność pracy manualnej i obróbki w metalu

-Minimum podstawowa znajomość j. niemieckiego

Obowiązki:

-Montaż nowych instalacji grzewczych i ciepłowniczych

-Montaż grzejników i ogrzewania podłogowego

-Renowacja starych instalacji w odnawianych budynkach

opcjonalnie

-Montaż instalacji sanitarnych w nowych budynkach

-Kontrola instalacji i urządzeń sanitarnych

-Remonty generalne instalacji wodociągowych w odnawianych budynkach

Oferta:

-I. Niemiecka umowa o pracę zgodna z niemiecką umową taryfową iGZ tj. z ubezpieczeniem medycznym i emerytalnym.

(iGZ – Interessenverband Deutscher Zeitarbeitsunternehmen e. V. – Stowarzyszenie Branżowe Niemieckich Przedsiębiorstw Pracy Tymczasowej)

-II. Bardzo dobre wynagrodzenie podstawowe według niemieckich stawek godzinowych i taryfowych tj.:

- od 10 € do 13 € brutto za godzinę, w zależności od doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego

- wynagrodzenie za godziny nadliczbowe (25% taryfowej stawki podstawowej za godziny pracy ponad 40h tydzień pracy zgodnie z umową taryfową iGZ, w rozliczeniu miesięcznym)

- dodatkowo płatne godziny pracy w niedziele i dni świąteczne (50% w niedziele i 100% w dni świąteczne)

III. Wynagrodzenie dodatkowe:

- dodatek (składający się z kwoty na zakwaterowanie oraz kwoty na utrzymanie) w wysokości 35€ do 44 € netto za każdy dzień pracy

- dodatek weekendowy – na wyjazdy do domu, do 60 € netto za każdy tydzień pracy

IV. Urlop płatny, w zależności od lat pracy zgodnie z niemieckim prawem pracy tj. od 20 do 30 dni w roku.

V. Świadczenia socjalne:

- po okresie próbnym 150 € brutto dodatku na urlop zgodnie z umową taryfową iGZ

- po okresie próbnym 150 € brutto na Święta Bożego Narodzenia zgodnie z umową taryfową iGZ

VI. Tygodniowe zaliczki od 200 € do 300 € netto, od drugiego tygodnia zatrudnienia w zależności od zapotrzebowania oraz na wniosek pracownika.

VII. Zwrot kosztów podróży, jeżeli pracodawca zagraniczny bezpodstawnie odstąpi od warunków umowy.

VII. Praca w firmie o ugruntowanej pozycji i z długoletnią tradycją na rynku niemieckim.