Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Analityk Finansowy

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie obsługi firmom siostrzanym w ramach koncernu (Kraje Ameryki Północnej/ Kanada/ Meksyk (około: +/- 25 fabryk),
  • Kalkulacje między firmami siostrzanymi: codzienna obsługa wszystkich firm w ramach koncernu polegająca na tworzeniu kalkulacji dla nowych produktów,
  • Obsługa systemu SAP dla klienta USA,
  • Weryfikacja wyników kalkulacji pod względem integracji z modułem zakupowym, kalkulacji narzutu dodatku stopowego (ALLOY), BOMów produkcyjnych, Routingów, Stawek produkcyjnych, Narzutów międzyfirmowych, transportu z firm powiązanych,
  • Działania związane z kalkulacją roczną kosztu standardowego,
  • Miesięczne kalkulacje związane z marżą AM,
  • Miesięczne kalkulacje związane z dodatkiem stopowym,
  • Różnego rodzaju korekty w trakcie roku,
  • Kwartalne kalkulacje PGM,
  • Wprowadzanie zmian w tabelach SAP: transport między firmami powiązanymi / narzuty kosztów robocizny bezpośredniej.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętności analityczne,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu SAP,
  • Dyspozycyjność (usługi muszą być zapewnione zgodnie z strefa czasową dla klienta USA).

Oferujemy:

  • szeroki zakres obowiązków umożliwiający rozwój,
  • szkolenia, kursy językowe,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pracę w międzynarodowym środowisku.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego Katarzyna Kordoń, moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy (np. telefon, email), stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego Katarzyna Kordoń, w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości dostępu do moich danych osobowych i ich aktualizacji oraz możliwości usunięcia lub ograniczenia przetworzenia. Obowiązek informacyjny o RODO w linku http://www.kkselekt.com/aktualnosci/ustawa_rodo_dane_osobowe/