Aktualnie dla naszego Partnera, międzynarodowej firmy produkcyjnej,

mającej ugruntowaną pozycję na rynku, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierownik Rozwoju Jakości Klientów

Główne obowiązki:

  • Zarządzanie i organizacja pracy w podległym obszarze Rozwoju Jakości Klientów;
  • Rozwój i nadzorowanie systemów zarządzania jakością w produkcji;
  • Inicjowanie, koordynacja i wdrażanie działań w dążeniu do poprawy jakości procesów i wyrobów;
  • Współpraca z klientami zewnętrznymi, nadzór nad reklamacjami;
  • Koordynacja projektów opracowania i monitorowania planów jakościowych zarówno nowych, jak i wdrożonych produktów;
  • Monitorowanie i wdrażanie działań w celu uzyskania i utrzymania oczekiwanych wskaźników jakościowych;
  • Opiniowanie zmian systemowych związanych z procesem produkcyjnym;
  • Zarządzanie procesem rozwiązywania i monitorowania problemów jakościowych;
  • Raportowanie oraz analizy dla klientów zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych;
  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń wewnętrznych w obszarze doskonalenia jakości;
  • Planowanie oraz tworzenie budżetu kosztowego i inwestycyjnego podległego obszaru oraz jego realizacja i kontrola;

Wymagania i umiejętności:

  • Min 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze jakości lub w podobnym obszarze w firmie produkcyjnej i zarządzaniu zespołem;
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Bardzo dobrej znajomości narzędzi jakościowych i leanowych;
  • Znajomość normy ISO 9001 (doświadczenie audytorskie będzie dodatkowym atutem);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie i praktyczna znajomość pracy z pakietem MS Office;
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętności analityczne;
  • Dokładność, terminowość oraz elastyczność;
  • Zaangażowanie i umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu;
  • Otwartość na nowe wyzwania;

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego Katarzyna Kordoń, moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy (np. telefon, email), stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego Katarzyna Kordoń, w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości dostępu do moich danych osobowych i ich aktualizacji oraz możliwości usunięcia lub ograniczenia przetworzenia. Obowiązek informacyjny o RODO w linku http://www.kkselekt.com/aktualnosci/ustawa_rodo_dane_osobowe/