Dla naszego Partnera, międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej, w związku z nowymi projektami i ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Technologii Produkcji - Dział Testów

Zadania:

  • Tworzenie koncepcji testu produktu w produkcji seryjnej
  • Opracowanie strategii dla testowania/nowych technologii
  • Szacowanie i analiza kosztów dla nowych uruchomień
  • Tworzenie procesów, przepływu produktu w procesie oraz koncepcji maszyn
  • Zatwierdzanie procesów i systemów testowych
  • Opracowanie specyfikacji / wymagań dla maszyn
  • Współpraca z dostawcami maszyn, instalacja i końcowy odbiór maszyn
  • Dopuszczenie stanowisk testujących do użytku
  • Nadzór nad dokumentacją projektową
  • Walidacja inwestycji oraz kosztów procesu
  • Prowadzenie projektów ogólnozakładowych i udział w projektach globalnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • 3 lata doświadczenia zawodowego w procesach uruchamiania nowych produktów i procesów
  • Doświaczenie w tworzeniu procesów produkcji i specyfikacji sprzętu będzie atutem
  • Doświadczenie w zakresie kalibracji urządzeń pomiarowyc
  • Znajomość języka programowania (LabView, C)
  • Umiejętność projektowania i programowania systemów pomiarowych
  • Znajomość baz danych
  • Znajomość statystyki inżynierskiej
  • Praktyczna znajomość zagadnień Lean Manufacturing
  • Wiedza w zakresie koncepcji produkcji (SMED, Poka Yoke, Jidoka, JIT, DFM/DFA, itp.)
  • Doświadczenie we współpracy z grupą dostawców
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:

-Atrakcyjne benfity (m.in. Medicover, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku, karty Multisport)

-System premiowy

-Szanse rozwoju w ciekawych projektach

-Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

-Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Aplikacje zawierające CV w języku polskim i angielskim prosimy przesłać na podany poniżej adres e-mail, wpisując w temacie wiadomości nr. referencyjny stanowiska.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego Katarzyna Kordoń, moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy (np. telefon, email), stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego Katarzyna Kordoń, w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości dostępu do moich danych osobowych i ich aktualizacji oraz możliwości usunięcia lub ograniczenia przetworzenia. Obowiązek informacyjny o RODO w linku http://www.kkselekt.com/aktualnosci/ustawa_rodo_dane_osobowe/