Dla naszego klienta – nowej międzynarodowej firmy z branży produkcji lotniczej - aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technolog Procesów Specjalnych NDT (MPI / FPI - poziom II)

Miejsce pracy: woj. podkarpackie

Zadania i obowiązki:

1. Opracowanie, wdrożenie i uruchomienie oraz nadzór procesu technologicznego w podległym obszarze.

2. Opracowanie, wdrożenie i uruchomienie oraz nadzór nad instrukcjami i procedurami technicznymi w podległym obszarze.

3. Optymalizacja procesów produkcyjnych, poprawa rentowności produkcji, wdrażanie usprawnień technicznych oraz innowacyjnych rozwiązań organizacyjnych.

4. Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej przyrządów.

5. Prowadzenie nowych projektów oraz uzyskanie niezbędnych zatwierdzeń.

6. Wsparcie merytoryczne w pracach związanych z opracowaniem specyfikacji sprzętu w ramach ścisłej współpracy z dostawcami.

7. Opracowanie dokumentacji technicznej i stały nadzór nad jej zawartością merytoryczną.

8. Wsparcie merytoryczne w specyfikacji sprzętu, wnioskowanie o serwis, remonty, modernizację i zakup nowych urządzeń.

9. Analiza powstałych niezgodności, wprowadzanie działań korygujących.

10. Merytoryczne wsparcie Działu Produkcji.

11. Szkolenie pracowników z zakresu technologii, instrukcji i procedur podległego obszaru.

Typowe decyzje:

1. Wybór odpowiednich procesów obróbczych w celu spełnienia wymagań jakościowych i ekonomicznych.

2. Decyzje dotyczące dopuszczenia odchyłkowych części do dalszej produkcji.

3. Decyzje związane ze zmianą oprzyrządowania na podstawie korekty wdrażanego procesu.

Wymagania:

A. Edukacja (wyższa): Specjalizacja Techniczne chemia, metalurgia, metariałoznastwo, inżynieria materiałowa

B. Staż pracy 3 lata, doświadczenie w branży produkcyjnej, doświadczenie na podobnym stanowisku: Technolog, Inżynier Procesu

C. Praktyczna znajomość procesów wytwarzania: anodowanie, odtłuszczanie, trawienie, FPI, MPI , Praktyczna znajomość procesów: obróbki termochemicznej i obróbki cieplnej

Certyfikat - Certyfikat FPI - poziom II, certyfikat MPI - poziom II

D. Język angielski - Poziom komunikatywny, Język francuski (mile widziany)

Oferujemy:

- Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i realizacji planu pracy