Aktualnie dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Mistrz Zmiany

Miejsce pracy: okolice Rzeszowa

Główne zadania:

  • Zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych, organizacja pracy i bieżący przydział zadań w zależności od planów produkcyjnych (jeżeli konieczne nadzór nad pracą pracowników Logistyki, Jakości i UR);
  • Nadzór nad pracą podległego personelu;
  • Egzekwowanie regulaminów, przepisów BHP, instrukcji pracy, dokumentacji procesowej;
  • Ocena wyrobu pod kątem zgodności z wymaganiami Klienta oraz standardami firmy;
  • Monitorowanie i bieżące raportowanie realizacji produkcji;
  • Bieżące rozwiązywanie problemów produkcyjnych;
  • Monitorowanie i raportowanie czasu pracy podległych pracowników;
  • Dbałość o mienie zakładu oraz czystość i organizację pracy na podległych stanowiskach;
  • Nadzorowanie szkolenia nowych pracowników i pracowników przeniesionych na nowe stanowiska pracy;
  • Identyfikowanie obszarów doskonalenia każdego z pracowników i potrzeb szkoleniowych.

Wymagania i umiejętności:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe;
  • Doświadczenie min. 2 lata na stanowisku związanym z produkcją i nadzorowaniem pracowników;
  • Umiejętność organizowania produkcji i kierowania zespołem produkcyjnym;
  • Umiejętności związane z eksploatacją urządzeń i linii produkcyjnych;
  • Zdolności organizacyjne, zdyscyplinowanie, zorientowanie na osiągnięcie celów;
  • Znajomość metod i narzędzi Lean Manufacturing;
  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów produkcyjnych;
  • Zdolność podejmowania decyzji pod presją czasu;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Aplikacje zawierające CV w języku angielskim prosimy przesłać na podany adres e-mail.