Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy o zasięgu globalnym poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Personnel and Payroll Administration Manager

Obowiązki:

  • koordynowanie procesu tworzenia struktur Działu Kadr i Płac;
  • nadzorowanie procesów kadrowo-płacowych (zatrudnienia, trwania stosunku pracy, ustania stosunku pracy, naliczenia i wypłaty wynagrodzenia, ewidencji czasu pracy, ZFŚS, ochrona danych osobowych);
  • wsparcie merytoryczne i zarządzanie pracą zespołu pracowników;
  • aktywne poszukiwanie rozwiązań usprawniających procesy w podległym obszarze;
  • współpracę w zakresie projektowania i opracowywania polityki personalnej oraz nadzór nad jej prawidłową realizacją;
  • bieżące śledzenie zmian w obowiązujących przepisach;
  • dostosowanie obowiązujących regulacji w firmie do aktualnych przepisów;
  • analizowanie i raportowanie danych kadrowo-płacowych.

Wymagania:

  • min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania zespołem, delegowania zadań, motywowania i dbania o rozwój pracowników;
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu polskiego prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań kadrowo-płacowych;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • praktyczna znajomość programów kadrowo-płacowych, w szczególności programu SAP;
  • bardzo dobra znajomość pakietu programów MS Office;
  • efektywne planowanie pracy i umiejętności organizacyjne;
  • dokładność, sumienność, zdolności analityczne.

Oferujemy:

  • udział w tworzeniu od podstaw Działu Kadr i Płac;
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń;
  • ciekawą pracę w dynamicznym i międzynarodowym środowisku;
  • przyjazną atmosferę pracy opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • dodatkowe benefity: bezpłatne kursy językowe, ubezpieczenie medyczne, Multisport, udział w różnych zespołowych aktywnościach sportowych.