Dla naszego Klienta – firmy z branży spożywczej - w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dyrektor Eksportu

Miejsce pracy:Warszawa / Home Office

Zadania:

  • Budowanie i utrzymywanie sieci dystrybucji(głównie w krajach Bliskiego Wschodu, Afryce, Ukrainie, Białorusi, Skandynawii),
  • realizacja polityki handlowej, promocyjnej i cenowej na podległych rynkach,
  • przygotowanie strategicznych planów budowy wartości marki na podległych rynkach,
  • wypracowanie i realizacja polityki cenowej i rabatowej umożliwiającej maksymalizację wyników sprzedażowych,
  • planowanie rozwoju sprzedaży obecnych i nowych produktów oraz odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych i wynik finansowy,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz promowanie poszczególnych marek, zgodnie z przyjętą przez firmę polityką marketingową,
  • raportowanie zgodnie ze standardami firmy,
  • nadzór nad ofertami i kontraktami, negocjowanie umów,
  • nadzór nad organizacją imprez targowych,
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników.

Wymagania:

  • doświadczenie w wprowadzeniu marki na rynki Bliskiego Wschodu
  • minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą eksportową w branży FMCG;
  • minimum 3-letniedoświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży na rynki zagraniczne;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • mile widziana znajomość drugiego języka obcego;
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne, planowania i analitycznego myślenia;
  • nastawienie na realizację celów;
  • znajomość środowiska MS Office;
  • dyspozycyjność;
  • prawo jazdy kat. B.

Klient oferuje:

  • stabilną pracę w prężnie działającym koncernie;
  • szeroki zakres obowiązków umożliwiający rozwój;
  • samochód służbowy
  • wsparcie przy ewentualnej relokacji
  • atrakcyjny system prowizyjny