Dla naszego klienta –firmy z branży lotniczej w związku z intensywnym rozwojem

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dyrektor Oddziału ds. Produkcji Lotniczej

Miejsce pracy: okolice Jasła/Krosna

Podstawowe obowiązki:

-Realizacja wyznaczonych celów biznesowych w tym: sprzedażowych,

zarządczych i finansowych

-Opracowywanie i realizacja strategii i biznes planu oddziału spółki

-Nadzór nad realizacją planów inwestycyjnych oddziału spółki

-Ciągłe monitorowanie otoczenia biznesowego w branży lotniczej wraz z

odpowiednim zwiększanie pozycji biznesowej na rynku

-Odpowiedzialność za realizację budżetu i wyniki finansowe oddziału spółki

-Nadzór nad przestrzeganiem standardów branżowych, procedur lotniczych

-Współudział w tworzeniu i realizacji wizji, misji oraz strategii firmy

-Budowanie współpracy z kluczowymi klientami i rozwijanie korzystnych

długofalowych relacji handlowych

Wymagania:

-Wykształcenie wyższe techniczne ( wydział mechaniczny lub podobny) i

ekonomiczne (mile widziane MBA )

-Doświadczenie w branży lotniczej min. 6 lat - warunek konieczny

-Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – warunek konieczny

-Doświadczenie w zarządzaniu organizacją - min. 60 osób

-Doświadczenie w opracowywaniu i realizacji projektów unijnych oraz R&D

będzie dodatkowym atutem

-Znajomość norm i procedur lotniczych w tym. AS 9100

-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego mile widziana znajomość języka niemieckiego lub francuskiego

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem relokacyjnym

-Pracę w międzynarodowym środowisku

-Możliwość rozwoju zawodowego