Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej w związku z nową inwestycją poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Sekcji Produkcji

Miejsce pracy: okolice Rzeszowa

Kierownik Sekcji odpowiedzialny jest za utrzymanie ciągłości produkcji, produktywność, utrzymanie maszyn i stanowisk pracy w czystości, przestrzeganie procedur BHP, organizację pracy podległych pracowników w sposób zgodny z przepisami BHP oraz zapewniający pełne wykorzystanie czasu pracy, wysokiej wydajności a także należytej jakości pracy.

Zadania:

  • Realizowanie bieżących planów produkcyjnych;
  • Zapewnienie należytej jakości wszystkim wyrobom przekazywanym na magazyn;
  • Organizowanie pracy podległych pracowników w sposób zapewniający pełne wykorzystanie czasu pracy, jak również osiąganie przez pracowników wysokiej wydajności i należytej jakości pracy;
  • Sporządzanie tygodniowych raportów produkcyjnych;
  • Systematyczny nadzór nad produkcją i kontrolą jej jakości;
  • Utrzymanie maszyn i stanowisk pracy w czystości i dobrym stanie;
  • Poprawa produktywności na linii;
  • Spełnienie wymogów zawartych w dokumentach systemowych;
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo personelu, maszyn i urządzeń;
  • Planowanie szkoleń dla podległego personelu;
  • Wykonywanie pozostałych poleceń przełożonych niewymienionych w tymże zakresie obowiązków, a niezbędnych do poprawnego funkcjonowania działu i firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym;
  • Znajomość wymagań jakościowych, BHP oraz środowiskowych;
  • Znajomość procesu produkcji oraz wiedza na temat wykorzystania maszyn sekcji produkcyjnej;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym;
  • Zdolności organizacyjne;
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji.