Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Koordynator Sprzedaży

Miejsce: Rybnik

Obowiązki:

  • Wspieranie Menadżera Sprzedaży we wszystkich aspektach handlowych związanych z nowymi projektami dla klientów OE
  • Badanie potrzeb Klienta,
  • Wstępna analiza RFQ (wykonalność)
  • Przygotowywanie prezentacji dla Klientów związanych z rozwojem produktów, kosztami oprzyrządowania, itp.
  • Ustalanie krótko i długoterminowych planów sprzedażowych
  • Ustalanie rentowności projektów na podstawie weryfikacji cen (poszczególnych danych)
  • Wspieranie Menadżera przy optymalizacji kosztów
  • Wspieranie przygotowania Business Case dla nowych projektów
  • Kontrolowanie rozliczeń międzyokresowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe handlowe bądź techniczne
  • Doświadczenie w przemyśle, w dziale komercyjnym, preferowane w branży Automotive
  • Elastyczność i doskonałe umiejętności negocjacji
  • Znajomość systemu SAP
  • Znajomość języka angielskiego (biznesowego) na poziomie zaawansowanym
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • zakres obowiązków umożliwiający rozwój
  • uczestnictwo w szkoleniach

Aplikacje zawierające CV z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych prosimy przesyłać przez przycisk Aplikuj.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.