Obecnie dla jednego z naszych klientów - firmy motoryzacyjnej - w związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

SALES MANAGER

Miejsce: Rybnik

Obszar odpowiedzialności Sales Managera to:
- ścisła współpraca w zespole projektowym

- pozyskiwanie nowych projektów oraz uzgadnianie warunków ich realizacji

- ustalanie strategii sprzedaży, przygotowywanie ofert handlowych

- budowanie, rozwijanie i dbałość o właściwe relacje z Klientem

- rozpoznanie rynku i możliwości biznesowych w tym również analiza działań konkurencji

- zarządzanie przydzielonym budżetem

Wymagania stawiane Kandydatom:
- wykształcenie wyższe techniczne lub handlowe

- co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy w branży motoryzacyjnej

- dobra znajomość rynku motoryzacyjnego i zagadnień technicznych

- znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym

- ogólna wiedza z zakresu procesów produkcyjnych i materiałoznawstwa

- wyjątkowe zdolności interpersonalne i negocjacyjne

- kreatywność, samodzielność oraz dobra organizacja pracy

Oferujemy:
- stabilną pracę

- szeroki zakres obowiązków umożliwiający rozwój

- uczestnictwo w szkoleniach

Aplikacje zawierające CV z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych prosimy przesyłać przez przycisk Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego Katarzyna Kordoń, moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy (np. telefon, email), stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego Katarzyna Kordoń, w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości dostępu do moich danych osobowych i ich aktualizacji oraz możliwości usunięcia lub ograniczenia przetworzenia. Obowiązek informacyjny o RODO w linku http://www.kkselekt.com/aktualnosci/ustawa_rodo_dane_osobowe/