Aktualnie dla międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej, w związku z nową inwestycją

poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Specjalista ds. jakości

Miejsce pracy: okolice Rzeszowa

Obowiązki:

  • codzienne raportowanie braków i ich kosztów Managerowi Jakości oraz w systemie Mac-Pac/SAP
  • analiza braków produkcyjnych/procesowych celem zredukowania ich liczby
  • nadzorowanie dokumentacji na etapie wdrażania projektów oraz na linii produkcyjnej
  • przygotowywanie, nadzorowanie i uaktualnianie dokumentacji wymaganej przez klienta (PPAP, Plany Kontroli, Instrukcje Stanowiskowe, Instrukcje Kontroli i inne wymagane przez klienta)
  • analiza reklamacji klienta, w tym reklamacji 0 km i gwarancyjnych oraz opracowanie planów działań i ich nadzorowanie
  • raportowanie reklamacji klienta w plikach wewnętrznych
  • współpraca w ramach grup QRQC- w tym między innymi opracowywanie planów działań dotyczących problemów na linii produkcyjnej oraz u klienta
  • przeprowadzanie wymaganych przez SZJ audytów
  • udział w audytach klienta oraz ISO/TS
  • współudział w tworzeniu i aktualizacji FMEA
  • szkolenia operatorów w zakresie wymagań jakościowych obowiązujących w zakładzie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • techniczna znajomość przemysłowa i znajomość odnośników i narzędzi jakości
  • umiejętność organizacji i zarządzania czasem
  • umiejętność planowania
  • znajomość systemów informatycznych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zakres obowiązków umożliwiający rozwój i poszerzanie wiedzy
  • uczestnictwo w szkoleniach
  • pracę w międzynarodowym i dynamicznym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zdobycie doświadczenia przy uruchamianiu nowego zakładu firmy w Polsce